sinema

Kültürtürk TV

Kültür Türk Tv Canlı Yayın izle. belgesel televizyon kanalını tamtvizle.com, web tv sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz. Kültürtürk TV izle, Kültürtürk TV Canlı İzle, Kültürtürk TV Kesintisiz izle, Kültür Türk TV Android mobil izle, Kültürtürk TV internet yayını izle. Kanal yakında TELE 1 ismini alarak kendi ismi ve frekansı üzerinden canlı yayın yapacak..

20258
00:34
92%
Oran : 134
7 yorumlar
  Cevapla
 1. Sule / 3 Ocak 2017

  Tv de ses kesildi, ses gelmiyor

 2. Cevapla
 3. cetin görkem / 3 Ocak 2017

  kanaliniz su anda avrupa yayini kesilde nednini ögrenebilirmiyim

 4. Cevapla
 5. Mustafa Başdağ / 10 Ocak 2017

  Yeni TV kanalı olarak bağımsız ve özgür yayın yapmanızdan dolayı kutluyorum Başarılar diliyorum. Yayın saatleriniz öğrenmek isterim. Çünkü geç saatlerde izleyemedim dün akşam. İsveç’ten başarılar diliyorum.

 6. Cevapla
 7. Sermin Yalçın / 12 Ocak 2017

  Şu anda yayın yok veya şifreli uyarısı var ekranda. Uzun süredir de böyle… Tam olarak sorun nedir ve ne zaman düzelir? Sabırsızlıkla bekliyoruz yayınlarınızı.
  Başarılar dilerim.

  • Cevapla
  • admin / 13 Ocak 2017

   Yayın Youtube üzerinden veriliyor. Bazen kanal yöneticileri kesintiyi fark etmeleri zaman alabilir. Tele1 olarak yayına başladığında farklı yayın ağına gecerse bu sorunlar ortadan kalkar..

  Cevapla
 8. sumru sahinkaya / 20 Mart 2017

  tam iki gündür hep ayni video canli falan degil tekrarlanip duruyor neden teknik bir arizami yoksa bilincli yapilan bir durummu-canli yayinlarinizi nasil ve nereden izleriz-bizlerin türkce yayinlari sadece internet üzerinde izleme imkani var

Cevap Bırakın